המלצות

המלצות מלקוחות

מרגישה חובה וזכות להודות לך שוב על הליווי לאורך כל הדרך:
יום הצילומים בבי"ס "אמונים" היה יום של חוויה צרופה, הן לי , הן למורות והן לתלמידים. כולנו הגענו ליום הזה עם חששות לקראת הלא נודע, ואתה גילית סבלנות אין קץ ,שלווה ורוגע עם מקצועיות רבה והפכת ,כאמור, את יום הצילומים לחוויה של ממש עבור כולנו.
וכשהגענו לעריכה- שוב התגלתה המקצועיות שלך בשילוב הסבלנות , ההקשבה והעמידה בלוח הזמנים הצפוף ממש.

והתוצאה הסופית, למרות העבודה מול "שחקנים" בלתי מקצועיים, ובלי "במאית" שעברה הכשרה: סרט מקצועי, שמצליח העביר את המסרים באופן ברור ובהיר.

תודה רבה ויישר כוח גדול!
 

רציתי לומר לך יישר כוח ענקי על הביצוע, הסבלנות והעמידה בזמנים מאוד לוחצים.

התוצאה היתה מקצועית והעבירה באופן ממוקד את התוכן לציבור הצופים.
אורך הרוח שהקרנת בשיחות הטלפוניות העידה על יכולת הכלה ורצון ענק.
היה לי העונג לעבוד איתך.
 
יונתן בוקר טוב,
אתמול הקרנו את הסרט במסגרת הכנס שלנו.הסרט עורר התרגשות רבה בקרב הקהל והן בקרב צוות בית הספר שצולם. הדבר משקף את האיכות הרבה של הסרט מבחינת התוכן והיכולת להראות את העיקר ומצד שני את ההיבטים המקצועיים של הצילום והעריכה. כל השותפים למלאכה ציינו את הסבלנות הרבה, מאור הפנים, ואת האווירה הטובה שיצרה במהלך הצילומים.  זה לא מובן מאליו.  לא כל מי שהוא בעל מקצוע טוב, הוא בעל תכונות בין אישיות ההופכות את "המשימה" לחוויה מעצימה. תודה מקרב לב ונזכה בעז"ה לעבוד בעוד פריירים כל כך משמעותיים מבחינה ערכית וחינוכית.
 

תודה על הסרט המקסים! הצלחת להוציא מכל אחד את הטוב ביותר. הכנסת הומור לסרטון. האורחים היו מרותקים לסרט וכולם נהנו מאד.

 

לקראת טקס יום השואה במושב, פנינו ליונתן בבקשה לצילום ועריכה של שמונה סרטים קצרים של ניצולי שואה. יונתן ידע לקחת חומרים ולהוציא את המיטב. העריכה נעשתה ברגישות כלפי המצולמים תוך התאמה לקהל. העריכה ביטאה את עיקרי הדברים, והתוצרים גילמו כאב מצד אחד ועצמה מצד שני. תרומה נוספת להצלחת הסרטים הייתה שילוב בין קטעי צילום לתמונות והתאמה מדויקת בין הפסקול לתוכן. ומעל הכל, השקט והרוגע של יונתן הקרינו על התהליך כולו, למרות שהתהליך התאפיין בדינמיות ושינויים ברגע האחרון.

 


ליונתן.תודה גדולה על סרטון הפרדה שהפקת לאב הבית עם פרישתו מתפקידו. הסרט נעשה במקצועיות וברגישות. הצלחת לעביר את רוח הדברים על הצד הטוב ביותר. בהערכה רבה בתקווה להמשך עבודה משותפת

 

ליונתן.תודה גדולה על הסרטון הפרדה שהפקתה לאב הבית עם פרשתו מתפקידו הסרט נעשה במקצועיות וברגשות הצלחתה לעביר את רוח הדברים על הצד הטוב ביותר בערכה רבה בתקווה להמשך עבודה משותפת